Dunaújváros – regionális és országos rendezvény helyszín

Dunaújváros – regionális és országos rendezvény helyszín

Az őszi időszakra tervezett disszeminációs rendezvény-sorozat következő állomása Dunaújváros lesz, ahol megvalósul egyrészt a közép-dunántúli régió rendezvénye, illetve az egyik országos rendezvény is. Országos rendezvényből két alkalmat terveztünk két különböző időpontban. A koncepció az volt, hogy legyen egy helyszín az ország nyugati, és egy helyszín a keleti felében, hogy minél több érintett el tudjon jönni és részt tudjon venni a javaslatok megvitatásában. A jelentkezéskor meghagytuk a választás lehetőségét a meghívottaknak, megjelölhették, hogy melyik helyszín és időpont felel meg jobban. A rendezvény helyszíne a Klub Hotel rendezvényterme, ahol rendelkezésre áll minden szükséges infrastruktúra, és kellő számú férőhellyel is rendelkezik. Szállás igénylésre is lehetőség van a helyszínen, amennyiben messzebbről érkezne egy résztvevő.