Közép- dunántúli regionális disszeminációs rendezvény – Dunaújváros

Közép- dunántúli regionális disszeminációs rendezvény – Dunaújváros

Dunaújvárosban 2019. október 9-én megrendezésre került az ötödik regionális disszeminációs alkalom a kutatási eredményekről. A korábban megvalósított rendezvényekhez hasonlóan meghívást kaptak az ifjúsági közösségekkel dolgozó civil szervezetek, a kutatásban részt vevő interjú alanyok és a kérdőívet kitöltő és elérhetőségüket megadó szervezeti munkatársak. A szakmai program délutáni időszakban zajlott, így egy barátságos hangulatú közös ebéddel indult a disszemináció, majd a projekt tevékenységeinek bemutatása következett. A délutáni programban a következő a projektben zajló kutatás eredményeiről szóló összefoglaló volt, amelyet a kutatás során összegyűjtött, a szakpolitikai ajánlások megfogalmazásához felhasználni kívánt javaslatok ismertetése követett. A javaslatok megvitatására islehetőséget biuztosított a rendezvény.