Nyugat-dunántúli regionális disszeminációs rendezvény – Zalaegerszeg

Nyugat-dunántúli regionális disszeminációs rendezvény – Zalaegerszeg

A projekt következő regionális disszeminációs rendezvényére a nyugat-dunántúli régióban, Zalaegerszegen került sor, az Első Magyar-Dán Termelő Iskola telephelyén, 2019. október 4.-én 14 órai kezdettel. A projekt elvárásait és a projekt megvalósításának lépéseit Petrov Boglárka szakmai vezető mutatta be a rendezvényen megjelenőknek, majd egy rövid kávészünet után ismertette a projektben zajló kutatás induló hipotéziseit, az alapozó tanulmány és a fellelhető szakirodalom tapasztalatait, továbbá ezek hatását a kutatás folyamatára. Ezt követően a kutatás eredményeinek ismertetése került sorra, majd a rendezvényen résztvevők tehették fel kérdéseiket, osztották meg tapasztalataikat, illetve fogalmazhatták meg saját szakpolitikai ajánlásaikat az ifjúsági közösségekkel kapcsolatban. A rendezvényt követően kötetlen beszélgetésre is lehetőség nyílt.