Országos disszeminációs rendezvény – Dunaújváros

Országos disszeminációs rendezvény – Dunaújváros

A regionális disszemináció mellett Dunaújvárosban került sor az országos disszeminációs rendezvényre is. Ugyan a téma azonos volt, a meghívottak köre azonban különbözött: az országos rendezvényre a szakpolitika képviselői, illetve az Új Nemzedék Központ munkatársai kerültek meghívásra. A délelőtt első fele a projekt tevékenységeinek bemutatásával telt, a második felében pedig konkrétan a kutatás került a fókuszba, főként az interjús lekérdezés eredményei kerültek összefoglalásra. Az utolsó részben került sor a megoldandó feladatok ismertetésére és a szakpolitika felé közvetíteni tervezett ajánlások megvitatására. Az elhangzottak alapján egy konstruktív beszélgetés alakult ki a jelenlévőkkel. A szakmai programot követően került sor a közös ebédre, amelynek során a délelőtt megkezdett beszélgetést kötetlenebb formában tudták folytatni a résztvevők.